Bu filme kalbimizi ve sevgimizi koyduk

‘Annemin Yarası’ filminin başrol oyuncularından Okan Yalabık, “Film büyük bir trajedi içerisinde sevgi ve umudun ne kadar değerli olduğunu gösteriyor.” dedi. Meryem Uzerli, “Bütün enerjimizi, sevgimizi ve kalbimizi bu filme koyduk.” ifadelerini kullandı. Film, bugün vizyona giriyor.

 Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın başrollerini paylaştığı ‘Annemin Yarası’ filminin galası yapıldı.  Gösterim öncesi duygularını paylaşan oyuncular, heyecanlıydı. Ozan Güven, “Bu filmdeki her karakterin ayrı ayrı hikayelerinin filmi çekilse yine izlenip sevilir.” dedi. Meryem Uzerli, “Bütün enerjimizi, sevgimizi ve kalbimizi bu filme koyduk.” ifadelerini kullandı. Bora Akkaş, her zaman özleyeceği bir set ortamında çalıştıklarını söyledi.  Okan Yalabık, “Film büyük bir trajedi içerisinde sevgi ve umudun ne kadar değerli olduğunu gösteriyor.” değerlendirmesini yaptı.

Galaya dev kadro

Önceki akşam Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan galaya sanat ve cemiyet dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz, Murat Yıldırım, Emre Karayel, Engin Öztürk, Mahir İpek, Ayşegül Aldinç, Berrak Tüzünataç, Dolunay Soysert, Bala Ataberk, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Osman Sınav, Demet Sabancı, Mehmet Özer ve Tülin Şahin, Serkan Çayoğlu, Erdal Tosun, Suzan Kardeş ve Sermiyan Midyat galaya katılan isimler arasındaydı. Gecenin sunuculuğunu Ceyda Düvenci üstlendi. Hıncahınç dolan salonda oyuncular filmi misafirlerle birlikte izledi. Annemin Yarası, seyirciler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Bugün gösterimde

On sekiz yaşındaki Salin’in (Bora Akkaş) hayalindeki yuvayı bulmak üzere hiç bilmediği bir şehre doğru yola çıkmasıyla başlayan filmin çekimleri geçtiğimiz Ağustos aynın ortasında Sırbistan’da tamamlanmıştı. 200 kişilik teknik ekibin çalıştığı film, 45 günde çekildi. Çekimlerin tamamı yurtdışında ve 60 farklı mekânda çekildi. Yapımcılığını BKM Film’in, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan’ın üstlendiği ‘ Annemin Yarası’ bugün gösterime giriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir