Şubat’ta Antalya’da deniz keyfi

Tüm zamanların en sıcak şubat ayını yaşayan Antalyalı vatandaşlar, denize akın etti. Akdeniz’in serin sularına kendini bırakan vatandaşlar, suyun keyfini çıkardı.

Termometrelerin 24 dereceyi gösterdiği Antalya’da vatandaşlar, dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline koştu. Yaz aylarındaki gibi plajı dolduran Antalyalılar, sıcak havanın keyfini çıkardı. Tüm zamanların en sıcak şubat ayının geçirildiği dönemde vatandaşlar, kendilerini Akdeniz’in serin sularına bıraktı. Piknik sepetini ve termoslarını da alan Antalyalılar, sahilde keyif yaptı.

Kendisini Akdeniz’in masmavi sularına bırakan Abdullah Yazıcı, denizin mükemmel olduğunu, asıl şubatta girilmesi gerektiğini söyledi. Yazın herkesin denize girdiğini kaydeden Yazıcı, “Kayseriliyim yaz kış Antalya’da yaşıyorum. Her sabah sürekli sabah 06.00’da denize giriyorum. Sabaha göre su biraz daha soğuk. Hava güzel, sıcak bu hava, cemreye kadar devam eder. Antalya’da sezon açıldı.” dedi.

Denize giren küçük Naşit Cemcerelioğlu da suyun çok güzel olduğunu, yaz-kış babasıyla ara ara denize girdiklerini söyledi. Cihan

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir